פרסומת

דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

תמיר עידאן
ראש המועצה
אבי טייב
עוזר ראש המועצה
ג'ולי פורת
עוזרת ראש המועצה
רם חכמון
דובר המועצה
לימור חג'בי
מנהלת לשכת ראש המועצה
שיר מגן
מזכירת לשכת ראש המועצה

אגף יישובים (מוניציפאלי)

אפרת אסרף
רכזת פיתוח קריירה מעברים
אביה אזולאי
מנהלת מעברים נגב מערבי
איילת קלימי
מנהלת אגף יישובים (מוניציפלי)
הגר זגורי
מזכירת אגף יישובים (מוניציפלי)
רפי בביאן
מנהל מחלקת ביטחון
חן טל
מזכירה - מחלקת ביטחון
ניר יוגב
קב"ט מוסדות חינוך ופיקוח
ירון חדד
מנהל מחלקת שפע
ברכה טויטו
מזכירת מחלקת שפ''ע

מזכירות המועצה

נחמה מזוז
מנהלת מדור שכר
נורית חדד-כהן
מזכירת המועצה

רכש

שחר עשוש
מנהל מדור רכש

שכר

חינוך

שולה סימקובי'ץ
מזכירה - אולפנת צביה
מלכה טרבלסי
מזכירה - תיכון נריה בנות
מארי חלילי
מזכירה - נריה בנות
מיכל כהן
מזכירה - תיכון נריה בנות
פנינה כהן
מזכירה - תיכון נריה בנים
מרים שרון
מזכירה - אולפנת צביה
ברכה טויטו
מזכירת מדורת גנים
אירית אליה-דהן
מנהלת מדור גנים
יהודית כהן מוגרבי
מזכירת מחלקת חינוך
מוטי אדרי
מנהל מחלקת חינוך

גזברות

ליליאן אדרי
גזברית המועצה
רויטל לוי
רכזת חוזים ומכרזים
רבקה גיטלין
מנהלת חשבונות ראשית
שיראל תורג'מן
מנהלת חשבונות
שירה פרטוש
מנהלת חשבונות
אהובי שלוסברג
מנהלת חשבונות

הנדסה

ירדן חלילי
רכזת פרויקטים, רכזת נגישות
צחי עסיס
מהנדס המועצה

מבקר

אלי יגנה
מבקר המועצה

מזכירת לובי מועצה

רינה מיארה
מזכירה
רחל מזוז
מזכירה - לובי מועצה

גבייה

שמעון עמר
מנהל מחלקת גבייה
טל מכלוף
פקידת גבייה
סייפן וענונו
פקידת גבייה

מבקר המועצה

מחלקת תחבורה

אורטל שריקי
מנהלת יחידת שירות - מחלקת תחבורה
איזבלה אוזן
סדרנית מחלקת תחבורה
יעקב בן לולו
מנהל מחלקת תחבורה

נציגי יישובים

זבולון כלפה
יו"ר ועד משקי (אגודה) - סעד
איתן בבלי
יו"ר ועד משקי (אגודה) - תקומה
אמנון חניה
יו"ר ועד משקי (אגודה) - שרשרת
בצלאל ברוכי
יו"ר ועד משקי (אגודה) - שיבולים
ינקי צפרירי
יו"ר ועד משקי (אגודה) - מעגלים
יוסי אטיאס
יו"ר ועד משקי (אגודה) - זרועה
משה טויטו
יו"ר ועד משקי (אגודה) - יושיביה
דודו דמרי
יו"ר ועד משקי (אגודה) - בית הגדי
יורם בובליל
יו"ר ועד משקי (אגודה) - תקומה
אבי דהן
יו"ר ועד משקי (אגודה) - שוקדה
רפי סיגרון
יו"ר ועד משקי (אגודה) - זמרת
משה סימקוביץ'
יו"ר ועד משקי (אגודה) - תקומה
בנצי בובליל
יו"ר ועד משקי (אגודה) - תושיה
גילי וולף
יו"ר ועד משקי (אגודה) - כפר מימון
חמוטל דויטשמן
מזכירה עלומים
שרה גיין לנדסמן
יו"ר ועד מוניציפאלי - עלומים
שרגא וליק
יו"ר ועד מוניציפאלי - סעד
הרצל חניה
מזכיר גבעולים
אייל קלימי
יו"ר ועד מוניציפאלי - גבעולים
חן אורן
מזכירה שרשרת
דקל חדד
יו"ר ועד מוניציפאלי - שרשרת
פנחס כהני
יו"ר ועד מוניציפאלי - מלילות
רוית אלמסי
יו"ר ועד מוניציפאלי - שיבולים
נועה מור יוסף
מזכירה מעגלים
ינקי צפרירי
יו"ר ועד מוניציפאלי - מעגלים
משה אלבז
יו"ר ועד מוניציפאלי - זרועה
יונה אדוואי
מזכיר יושיביה
אליהו טויטו
יו"ר ועד מוניציפאלי - יושיביה
אמנון כהן
יו"ר ועד מוניציפאלי - בית הגדי
אמנון כהן
יו"ר ועד מוניציפאלי - בית הגדי
יצחק חדד
מזכיר שובה
דוד שמואל
יו"ר ועד מוניציפאלי - שובה
הודיה כהן
מזכירה שוקדה
אפרים לוזון
יו"ר ועד מוניציפאלי - שוקדה
הרצל חניה
מזכיר זמרת
שי מוגרבי
יו"ר ועד מוניציפאלי - זימרת
אבי שליש
מזכיר תקומה
רונית פרקש
יו"ר ועד מוניציפאלי - תקומה
חן אורן
מזכירת תושיה
בנצי בובליל
יו"ר ועד מוניציפאלי - תושיה
אסף עם שלום
מזכיר כפר מימון
יובל עשוש
יו"ר ועד מוניציפאלי - כפר מימון

מתנ''ס

גל נזרי
מנהלת יחידת שירות - מתנ"ס
יוני ממו
מנהל מתנ"ס

המועצה הדתית

דורית טויטו
מנהלת יחידת שירות - מועצה דתית

מכון סליגמן

רחל לוי זכות
מנהלת יחידת שירות - מכון סליגמן
הרצל כהן
קב"ס - מכון סליגמן

יועץ משפטי

מנחם צוקר
יועץ משפטי מועצה

מרכז חוסן

מעין פרנקל
מעין פרנקל
מנהלת מרכז חוסן, עובדת סוציאלית (MSW)
אסתר מרכוס
אסתר מרכוס
מנהלת קלינית במרכז חוסן, עובדת סוציאלית (MSW)
גון ברד
עו''ס קהילתית
ליאורה יבינאל
ליאורה יבינאל
מזכירת מרכז חוסן
עופרה שטיינר
מטפלת משפחתית. ובפגיעות מיניות
חן שמר
חן שמר
יועצת חינוכית ומנחת קבוצות, פסיכוטרפיסטית,
משה ביטון
משה ביטון
(CBT)מטפל קוגנטיבי התנהגות, יועץ חינוכי ,מטפל באמצעות ביופידבייק ומיינדפולנס (M.A.) ומנחה קבוצות
גילת שטראוס
גילת שטראוס
פסיכוטרפיסטית , מטפלת באומנויות CBT,EMDR מטפלת דיאדית ומנחת קבוצות
מלי אלסטר גניש
מלי אלסטר גניש
מטפלת משפחתית ו EMDR
שלמה סיקוראל
עובד סוציאלי, מטפל בבני נוער
מירה שטהל
מירה שטהל
מטפלת בפסיכודרמה מטפלת EMDR, CBT
נועה מרגלית
פסיכודרמטיסטית , מטפלת באומנויות M.A
גל שפרון
גל שפרון
מטפל אדלריאני זוגי משפחתי ופרטני, עובד סוציאלי (MSW)
יעל זלינגר
רכזת קהילה כפר מימון
נועה מור יוסף
נועה מור יוסף
רכזת קהילה מעגלים

מחלקת ילדים ונוער

חביבה נחום
חביבה נחום
מנהלת מרכז למידה וספריות
אמונה כהן
אמונה כהן
רכזת גרעין בנות שירות

רכזי ילדים ונוער

תמר הראל
תמר הראל
רכזת ונוער - כפר מימון
עמיחי הראל
עמיחי הראל
רכזת ונוער - כפר מימון
שלמה בר חן
שלמה בר חן
רכז ילדים ונוער - שוקדה
דניאלה בר חן
דניאלה בר חן
רכז ילדים ונוער - שוקדה
אמונה כהן
אמונה כהן
רכז ילדים ונוער - זמרת
דניאל פרי
רכז ילדים - זמרת
אבשלום אבן חיים
רכז נוער - זרועה
ליאת אסייג
רכזת ילדים - זרועה
חיים כהן
רכז נוער - יושיביה
טל כהן
רכזת ילדים - יושיביה
יקרת אביטן
יקרת אביטן
רכזת ילדים - בית הגדי
שילה אביטן
שילה אביטן
רכז נוער - בית הגדי
רננה מינור
רננה מינור
רכזת נוער - תקומה
גבריאל מינור
גבריאל מינור
רכז נוער - תקומה
נעה מור יוסף
נעה מור יוסף
רכזת נוער - מעגלים
ספיר כהני
ספיר כהני
רכזת ילדים - מעגלים
עדן קלימי
רכזת ילדים - שרשרת
איילה בוכריס
רכזת ילדים - שיבולים
רותם ביתן
רותם ביתן
רכזת נוער - שיבולים
מעיין עשוש
רכזת ילדים ונוער - מלילות
ליאל אלעזר
רכזת ילדים - גבעולים
תהילה לנדאו
תיכון ט'-י'ב - סעד
עדי סאסי
תיכון ט'-י'ב - סעד
אריאל סאסי
תיכון ט'-י'ב - סעד
איתי פנחס
חטיבה ז'-ח' - סעד
משי פנחס
חטיבה ז'-ח' - סעד
שירן מגד (ש"ל)
מפ"ל- ה'-ו' - סעד
שרה בוסקילה
מפ"ל- ה'-ו' - סעד
נעמי קבלן
מפ"ל- ה'-ו' - סעד
עדן מלסה (ש"ל)
בית כולל ג'-ד' - סעד
רעות זיו
בית כולל ג'-ד' - סעד
תמר בר רשי
בית כולל ג'-ד' - סעד
שגית דניאלי
בית כולל א'-ב' - סעד
תמר עמר (ש"ל)
בית כולל א'-ב' - סעד
הדר קאופמן
בית כולל א'-ב' - סעד
ליאור	כהן
ליאור כהן
מנהלת מועדון מלאכי הנגב
טליה וידס
רכזת ילדים - עלומים
ניקול
רכזת נוער - עלומים
שרית קורצמן
רכזת נוער - עלומים
רותם עשוש
רכזת ה
שלומי אברזיל
שלומי אברזיל
רכז נוער - גבעולים

שירותים חברתיים

נוח אלמסי
מנהל אגף רווחה
מעיין בן טולילה
מנהלת יחידת שירות - האגף לשירותים חברתיים