מהנעשה במועצה 7.6.24

מציינים יום ירושלים, נערכים לשנת הלימודים הבאה, מועצת הנוער החדשה וגם: לפעמים חלומות מתגשמים בשדות נגב


ירושלים פינת שדות נגב

לרגל 57 שנים לשחרורה של ירושלים, ציינו את היום בריקוד דגלים, הפרחת בלונים צהובים ותפילה לשחרור החטופים, הפנינג שכלל דוכני מזון, מתחם ג'ימבורי ויצירה, חידון בנושא יום ירושלים, מעגל מתופפים והופעות של להקות מקומיות.

אירוע השיא היה כאשר הוזמנו לבמה תושבים שלקחו חלק במלחמת ששת הימים והיו שותפים במלחמה לשחרור ירושלים. תושבים אלו קיבלו תעודת הוקרה וזר כאות הוקרה והערכה על תרומתם הרבה לשחרורה של ירושלים.

לידיעה המלאה: https://did.li/ecdx5

עם משחררי ירושלים.JPG

 

נערכים לשנת הלימודים הבאה

השבוע, התקיימה פגישת היערכות לשנת הלימודים הבאה עם נציגי מחוז דרום במשרד החינוך.

במהלך הפגישה, הוצגה התוכנית המועצתית למערכת החינוך לאחר אירועי ה-7.10 ומלחמת חרבות ברזל. התוכנית בחינוך הפורמלי שהוצגה ואושרה בנויה על ארבעה מרכיבים עיקריים: חוסן (הכשרות ותוכניות התערבות), פדגוגיה (למידה פרסונאלית), חדשנות (למידה בסיבה דיגטאלית) והתחדשות (סביבות למידה מותאמות פדגוגיה) בינוי תומך חינוך. 

מפגשים אלו מתקיימים מתוך הבנה כי מערכת החינוך שלאחר ה-7.10 צריכה להיראות אחרת. זו הזדמנות לשדרג את מערכות החינוך הפורמאלית והמשלימה ולמצב אותה כאחת ממערכות החינוך הטובות במדינה.

לידיעה המלאה: https://did.li/My8Nf

ישיבת היערכות לשנת הלימודים הבאה

 

לפעמים חלומות מתגשמים 

שמעו סיפור יפה: נער ממעגלים חלם להיות שוטר ליום אחד. הצוות השיטור המועצתי שלנו החליט להגשים לו את החלום והפיק יום מיוחד עבורו שכלל: ביקור והסבר על השיטור הקהילתי במועצה, ביקור בתחנת נתיבות, פגישה עם מפקד התחנה וסגנו, הדרכה על ניידת הסיור, תנועה ובילוש, ולסיום קיימו עם הנער סיור שטח ומפגש עם גורמי משטרה וביטחון.

האמת, ריגשתם. כל הכבוד על היוזמה!

מגשימים חלום

 

מסיבת סיום נריה בנות

זה הרגע הנה באה השעה בה תלמידי כיתות י''ב שלנו מסיימים את שנת לימודם ועוברים לשלב הבא בחיים. אירועי סוף השנה במועצה החלו במועצה והשבוע, תלמידות כיתת י''ב בנריה בנות ערכו את מסיבת הסיום שלהן. הערב כלל תערוכה של התלמידות, הצגה בהובלתן ודברי ברכה וסיכום. בהצלחה לתלמידות בדרכן החדשה!

מסיבת סיום נריה בנות

 

תודה לכיתות הכוננות של מעגלים!

בזכות ערנותם ותושייתם של חברי כיתת הכוננות של מעגלים, השבוע נעצרו פועלים שעבדו ללא אישור כחוק ביישוב מעגלים. הקבלנים הוזמנו לשימוע במועצה ועבודתם נעצרה עד לתום הבירור. בעקבות המקרים הגברנו את הסיורים ביישובים וחודדו נהלים לקבלנים.

אנו מודים לחברי כיתות הכוננות והרבש''צים עד עבודתם המסורה בימים אלו.

חברי כיתת הכוננות במעגלים.jpe

גיבור משלנו

רבש''צ עלומים, אייל ריין קיבל אתמול את אות הגבורה מטעם משרד המורשת.

אייל ייצג את כיתת הכוננות של עלומים יחד עם שאר כיתות הכוננות והרבש''צים של עוטף על פועלם במלחמת חרבות ברזל.????????

צילום: יערה ריין.

אייל ריין מקבל את אות מורשת הגבורה

 

מחזקים את הביטחון

השבוע קיימנו פגישה עם מפקד פיקוד העורף, רפי מילוא, במטרה לקדם את הנושאים השונים הקשורים לחיזוק תחושת הביטחון ביניהם המשך קידום אישור וקבלת מרכיבי הביטחון החסרים, המשך אבטחת היישובים על ידי חברי כיתת הכוננות, תיקון ליקויים של צופרים (שמע) ועוד. 

פגישה עם מפקד פיקוד העורף

 

המועצה החדשה

קבלו אותם: מועצת הנוער החדש לשנת התשפ''ד: השבוע נערכו הבחירות לתפקידים במועצת הנוער שלנו. ליו״ר מועצת הנוער נבחרה הילה דהן, לסגנית נבחרה רננה שרוני, למזכ''לית נבחרה נועה קבלה ולדובר נבחר יונתן כלפה.

חברי מועצת הנוער שלנו הינם נציגים מיישובי המועצה הפועלים למען בני הנוער במועצה ומעלים לסדר היום את הצרכים של בני הנוער. חברי המועצה מובילים ויוזמים פעילויות בנושאים שונים ביניהם אירועי תרבות ופנאי, התנדבות ומעורבות חברתית.

ברכות לנבחרת החדשה!

מועצת הנוער החדשה

שבת שלום!