ראשי רשויות העוטף נפגשו עם שר האוצר והשרה למשימות לאומיות

עידאן: יש לפעול להחזרת ההרתעה ותחושת הביטחון. ניתן את הגיבוי המלא לכל פעולה שתקדם מטרות אלו''


ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן, ביחד עם ראשי רשויות העוטף נפגשו השבוע (א') עם שר האוצר בצלאל סמוטרי'ץ, השרה למשימות לאומיות אורית סטרוק, בכירי האוצר, מנכ"ל משרד האוצר, שלומי הייזלר, מנהל רשות המסים, ערן יעקב, המשנה למנכ"ל ישראל מלכי, סגן הממונה על התקציבים, צחי דוד ורכז שלטון מקומי באגף תקציבים, רותם ברמלי.

הפגישה עסקה בגיבוש החלטת הממשלה לחיזוק הרשויות בעוטף עזה ובסקירה על מצב הרשויות לאחר האירועים הביטחוניים בחג הפסח ובקידום אישורה של התכנית הממשלתית לחיזוק החוסן של רשויות העוטף.

שר האוצר בצלאל סמוטריץ': "ממשלת ישראל מחויבת לעוטף עזה. הציונות עוברת בהתיישבות כאן. התושבים וראשי הרשויות עומדים כחומה בצורה למען אזרחי ישראל והממשלה מחויבת לכם. בתיאום עם ראש הממשלה קיימתי היום עם ראשי הרשויות דיון מקדים לצורך ריכוז ודיוק של החלטת הממשלה למען תושבי העוטף, שתובא לאישור בישיבת הממשלה הקרובה ביום חמישי בשדרות".

ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן: ''אני רוצה להודות לשרים על תמיכתם בנו בזמני שגרה וחירום. השקעת משאבים באזור זה הכרחית על מנת שנוכל להמשיך ולקדם את הפיתוח והצמיחה הדמוגרפית בעוטף המהווה נכס אסטרטגי למדינת ישראל''.

עידאן התייחס למצב הביטחוני ואמר כי ''בהזדמנות זו, אני רוצה לבקש ממכם לפעול להחזרת ההרתעה ותחושת הביטחון ולבצע את כל מה שנדרש כדי להשיג מטרות אלו. אנחנו ניתן את הגיבוי המלא לכל פעולה''.