פורים שמח מאקים שדות נגב-נתיבות

כ-200 חניכים עם מגבלה ובני משפחותיהם נהנו ממסיבת פורים מושקעת במיוחד לסניפי הנגב המערבי


השבוע (א') התקיימה מסיבת פורים אזורית של סניפי אקים בנגב המערבי. האירוע שהיה בניהולם של צוות סניף שדות נגב-נתיבות, איציק דהן (יו''ר אקים שדות נגב-נתיבות) ולימור אברג'יל (רכזת במועדון) זכה להצלחה אדירה עם השתתפותם של כ-200 חניכים עם בני משפחותיהם.

מסיבת הפורים המושקעת התקיימה באולם ''לוריא'' וכללה ארוחת ערב, מוזיקה של ד'.ג'יי רוי יפרח, וצילומי מגנטים של ''מגניב הפקות''.

בערב נכחו ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן, מנכ''לית אקים ישראל הגב' סיגל פרץ יהלומי, ומנהל האגף לשירותים חברתיים, נוח אלמסי אשר בירכו את המשתתפים. עוד בין המשתתפים: מנהל אגף סנגור קהילתי, גרי דוד ומנהל מועדון הרב נכותי סמי עזרא.

מועדון אקים שדות נגב-בנתיבות מיועד לאנשים עם מוגבלות קלה-בינונית שכלית. אנשים אלו הינם עצמאיים מגיל 21 ומעלה. המועדון מספק לחבריו פעילות פנאי בשעות אחר הצהריים ופעיל שלושה ימים בשבוע.

הארגון הארצי לאנשים עם מגבלה אקים שם לו למטרה לשילוב אנשים עם מוגבלות שכלית בחברה, קידום זכות הבחירה האישית ושמיעת קולם, הטמעת תפיסה ממוקדת אדם בקרב כל רשויות המדינה והממשל, פיתוח והטמעה של ידע ושירותים ממוקדי אדם לאנשים עם מוגבלות שכלית ומהווה כגוף ייצוגי מסנגר ותומך של אנשים עם מוגבלות שכלית ובני משפחותיהם.

ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן: ''עניינו של חג הפורים הינו אחדות. המן רצה להשמיד אותנו כי היינו מפורדים, ואסתר שהבינה זאת, שלחה את מרדכי לכנוס את כל היהודים. מסיבת הפורים השנתית של מועדון אקים הינה מסיבה מרגשת במיוחדת. בה מתקבצים יחדיו אוכלוסייה שונה ומגוונת של האזור בו אנו גרים ונהנית מאחדות נפלאה ומקבלת את השונה באופן שראוי לכל הערכה''.