שלום כיתה א'

נפתחה שנת הלימודים עם 320 תלמידים שעלו לכיתה א'


השבוע נפתחה שנת הלימודים התשפ''ג בשדות נגב עם כ – 2,500 תלמידים בחינוך בכיתות א' – י''ב.

התרגשות מיוחדת התקיימה עם כניסתם של 320 תלמידי כיתות א' כ"י, שלהם זו השנה הראשונה בבית ספר. כיתות א' התקבלו בהתרגשות רבה ואת פניהם קידמו קשתות בלונים וכרזות ססגוניות בשער בית ספר. כבכל שנה המועצה העניקה שי לתלמידי כיתה א'.

ראש המועצה, תמיר עידאן, ומנהל אגף חינוך, מוטי אדרי, עברו בין כל מוסדות החינוך, ואיחלו לתלמידים שנת לימודים פורייה ומוצלחת.

על מנת לפתוח שנה באופן מיטבי, מטה פתיחת השנה של המועצה הכולל מתנדבים, רבש''צים ועובדי מועצה שובצו בכל מוסדות החינוך במטרה להבטיח פתיחת שנת לימודים באופן מיטבי.

גם השנה, נערכו סיורים בכל מוסדות החינוך לבדיקת מוכנותם של מוסדות החינוך לקראת פתיחת שנת הלימודים. בכל בתי הספר ברשות בוצעו עבודות שיפוץ נרחבות, שכללו טיפול במפגעים בטיחותיים, צביעה, טיפול בחצרות ועבודות גינון.

מוסדות החינוך בשדות נגב הולכות ומבססות את עצמן כמוקד השראה ארצי של הצלחה וקידמה חינוכית. רק לאחרונה, פורסמו נתוני הזכאות לבגרות כאשר שדות נגב מסיימת את שנת התשפ''ב עם 98% זכאות לבגרות.

כמו כן, הישג חינוכי אדיר נוסף לשדות נגב היה כאשר משרד החינוך פרסם לאחרונה את רשימת התיכונים המצטיינים וביניהם תיכון נריה בנים ותיכון נריה בנות.

ראש המועצה, תמיר עידאן: ''בשנים האחרונות שדות נגב עוברת מהפכה חינוכית והתוצאות בהתאם. ההשקעה הלימודית בהישגים לצד השקעה חינוכית – הם שהופכים אותנו למוקד השראה ארצי בתחום החינוכי. נמשיך להשקיע בחינוך מיטבי עבור דור העתיד שלנו.

השבוע, הגעתי למוסדות החינוך והתרגשתי עם ההורים והילדים ביום החשוב הזה עבורם. אני רוצה לאחל לתלמידים היקרים שנת לימודים בריאה, פורייה ומוצלחת''.