כהנא ערך ביקור בשדות נגב

במטרה לעמוד מקרוב אחר הנעשה בתחום שירותי הדת במועצה, הגיע סגן השר מתן כהנא ונפגש עם גורמים במועצה הדתית והאזורית


סגן שר הדתות, מתן כהנא, ערך ביקור (ג') במועצה האזורית שדות נגב במטרה לעמוד מקרוב אחר הנעשה בשירותי הדת במועצה. הביקור התקיים בנוכחות הממונה על המועצה הדתית, אוריה ברוכי-כהן, נציגי המועצה הדתית והאזורית.

הביקור החל בבית העלמין האזורי של המועצה, בו הוצגו בפניו את ההרחבה המתוכננת והצורך במשאבים לשם כך, ומשם המשיכו למשרדי המועצה הדתית שם הציגה ברוכי-כהן, את העשייה והחידושים במועצה. בין החידושים: השתלמויות לרבנים ולבלניות, תשלום באמצעות כרטיס אשראי במקוואות, קורס מדריכות כלות שייפתח במועצה ועוד.

סגן השר לשירותי דת, מתן כהנא הביע את שביעות רצונו מהנעשה וציין כי העבודה המשותפת תורמת רבות, וכי המשרד יפעל להקצאת משאבים נוספים בתחומי הדת במועצה.

ראש המועצה האזורית בשדות נגב, תמיר עידאן: ''נמשיך ונפתח את שירותי הדת לטובת תושבי שדות נגב והסביבה בעבודה משותפת עם כלל הגורמים''.

הממונה על המועצה הדתית, אוריה ברוכי-כהן: ''החידושים הנעשים בתחום שירותי הדת במועצה מתאפשרים בעזרת שיתופי הפעולה בין המועצה הדתית לבין המועצה והעומד בראשה. אני רוצה להודות לראש המועצה, תמיר עידאן, ולצוות הנפלא במועצה הדתית על ההירתמות לטובת פיתוח שירותי הדת בשדות נגב''.