נחנך מעון יום ממוגן בשדות נגב

המעון הינו חלק מקומפלקס החינוך בשוקדה שהוקם לאחרונה הכולל מעון ו-3 גני ילדים חדשים וממוגנים לילדים עד גיל 6


בסוף השבוע שעבר (ה'), במעמד חגיגי, התקיים טקס חניכת מעון יום ממוגן במושב שוקדה בהשתתפותם של מיגל וסיסיליה קריגסנר מברזיל, אשר תרומתם סייעה לפתיחת הגן.

במהלך הטקס ילדי הגן שרו והפריחו בלונים של תקווה, נישאו דברים מפי ראש המועצה, תמיר עידאן, שהדגיש את חשיבותו של הקמת מעון יום ממוגן בעוטף ישראל, נציגי קרן היסוד ומפי מיגל קריגסנר.  

מעון זה הינו חלק מקומפלקס החינוך במושב שוקדה שהוקם לאחרונה הכולל מעון ו-3 גני ילדים חדשים וממוגנים לילדים עד גיל 6.

ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן: ''פתיחת מעון חדש בעוטף ישראל מהווה ניצחון גדול על הטרור. מושב שוקדה, כמו יישובים אחרים במועצה, הולך ומתפתח למרות ועל אף האתגרים הביטחוניים. לשמחתנו, במהלך 8 השנים האחרונות נפתחו 7 גנים ומעונות במועצה – זהו ניצחוננו על הטרור''.

עוד במסגרת ביקורי ידידי שדות נגב מחו''ל, הגיעה השבוע קבוצה נוספת, אף היא מברזיל - חטיבת הנשים של סאו פאולו. חטיבת הנשים הינה קבוצת נשים המונה כ-100 מתנדבות המסייעות רבות בפרויקטים השונים במועצה.

בין היתר, סיירה המשלחת בפנימיית נקודת חן בקיבוץ סעד המיועדת לנערות בסיכון – בה תרמה את שיפוצו של חדר האוכל אשר נחנך רשמית בביקור זה. במסגרת הביקור, התקיים שיח בין תלמידות מההווה ומהעבר לבין התורמות אשר נחשפו לעולמן ולהצלחה האישית של כל אחת מהן בזכות הפנימייה.  

חטיבת הנשים על רקע חדר האוכל

לאחר מכן, הגיעה המשלחת לביקור בבריכה הידרותרפית הממוגנת המוקמת בימים אלו אשר נמצאת בשלבי בנייה מתקדמים ובאולם הספורט המשופץ במועצה – פרוייקטים נוספים אותן תרמו חטיבת הנשים.

ראש המועצה תמיר עידאן: ''ביקורים אלו מבססים את הקשר בין קהילת שדות נגב לבין יהדות התפוצות אשר מסייעים רבות בפיתוחה של המועצה. נמשיך לפתח, לבנות ולהעניק לתושבי שדות נגב מענים שלא היום עד כה''.