הרצאות, סדנאות וסיורים: כ-150 בעלי תפקידים משדות נגב-מרחבים לקחו חלק בכנס הנהגות היישובים

השבוע התקיים כנס ייעודי לבעלי התפקידים בהנהגות היישובים במועצות שדות נגב-מרחבים בהובלת מנהלת האגף המוניציפלי, איילת קלימי ומנכ''לית המועצה האזורית מרחבים, אילנה ברקת.

הכנס התפרש על פני שלושה (ג'-ו') במלון ''עץ הזית'' בירושלים במסגרתו כל משתתף קיבל ערכה אישית-מתנת המועצות.

הכנס כלל סדנאות העשרה, סיורים, הופעה של אמן חושים, ביקור במסעדות והרצאות ופאנל מרכזי בין שרת הפנים איילת שקד לבין ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן, בו התחייבה השרה כי היישוב החדש יקום בקרוב לצד הרחבות היישובים, ושיבחה את המועצות האזוריות שדות נגב ומרחבים והעומדים בראשם.

בין ההרצאות: הרצאה מרתקת של עו''ד עמית יפרח בנושא החקלאות והקרקעות במגזר הכפרי, והרצאה של ד''ר אמיר הלמר, מומחה בינלאומי לשפת גוף ותקשורת עסקית.

הכנס התקיים בהשתתפות ראשי המועצות, הנהגות היישובים (חברי מליאה, ועד אגודה וועד מקומי), ומנהלי אגפים ומחלקות במועצות האזוריות – כ-150 משתתפים סה''כ, ונועד לגבש ולחזק את הקשר בין הגורמים.

566f2195-1cad-4eef-bed8-8b2ef9d8cb8c

הושקעו משאבים רבים על מנת לייצר כנס מעשיר ומהנה כדי להוקיר את פועלם של הנהגות היישובים אשר עושים את מלאכתם נאמנה בהתנדבות.

כנס זה הינו המשך ישיר להשתלמות שהסתיימה לאחרונה במסגרתה קיבלו הנהגות היישובים כלים פרקטיים לניהול היישובים.

''אנו שמחים לפגוש אתכם כאן, איתנו, בכנס הנהגות היישובים.

למרות אתגרי השנה האחרונה, היה חשוב לנו לקיים את הכנס כדי שנוכל יחד להעשיר אתכם בתכנים שיסייענו בעבודתנו השוטפת לקידומן של המועצות שלנו.

אנו מודים לכם על הזמן הרב שאתם משקיעים בהתנדבות מלאה'' אמרו ראשי המועצות תמיר עידאן ושי חג'ג'. ראשי המועצות התייחסו לעשייה הברוכה של הוועדים, השיתוף פעולה בין הוועדים המוניציפליים למשקיים והאגודות ועל החיבור המדהים בין שדות נגב למרחבים שאיפשר את הכנס החשוב.