כ-1,000 ילדים החלו את שנת התשפ''ב בגני ומעונו שדות נגב. מפקחת גני הילדים, ''גני שדות נגב הינם פורצי דרך בתחום החינוכי''

השבוע (ד') נפתחה שנה בגנים ובמעונות שדות נגב. השנה, נפתח הגן ה-30 (גידול של 7 גנים ב-8 שנים) ו-8 מעונות יום. סה''כ כ-1,000 ילדים פתחו השבוע את שנת התשפ''ב בגנים ובמעונות המועצה.

ביום המרגש, קיבלו את פניהם צוותי הגנים לצד בובות בלון שהוצבו בכניסה לכל גן ומעון. השנה, עם פתיחת המעונות והגנים ובמטרה להעלות מודעות לשכחת ילדים ברכב, המועצה הוציאה מדבקות אשר חולקו לכל ההורים ביום הראשון עם תמונה של ילדי והכיתוב ''אמא, אבא, אל תשכחו אותי ברכב''.

9b8adec4-94d0-4210-b401-f4e6b50b8b10

כבכל השנה, גם השנה, המועצה השקיעה רבות בצד הטכני והפדגוגי של הגנים כדי שהצוותים יפתחו את השנה על הצד הטוב ביותר, כאשר בוצעו שיפוצים וטופחו חצרות הגנים והמעונות.

כדי לפתוח את השנה באופן מיטבי, מועצת שדות נגב קיימה יום היערכות עם צוות הגננות והסייעות. הצוותים עודכנו בהתחדשות הטכנולוגית בגני הילדים לשנת התשפ''ב כאשר הגננות והסייעות יעברו השתלמות לשימוש מושכל בטכנולוגיה ככלי עזר חינוכי.

יום ההיערכות התקיים בהשתתפות ראש המועצה, תמיר עידאן, מפקחת הגנים, דפנה אייזקס, ומנהלת הגנים בשדות נגב, אירית אליה-דהן.

מפקחת הגנים שיבחה את גני המועצה ואמרה כי ''גני שדות נגב הינם פורצי דרך אשר מאפשרים מרחבי למידה מגוונים על פי בחירתן של הגננות כחלק מפרויקט משותף למשרד החינוך והמועצה''.

c5ba96a5-fc52-45aa-b103-d5877be25ecd

ראש המועצה, תמיר עידאן: ''ילדי שדות נגב זכו בגננות וסייעות נפלאות. למרות המצב הביטחוני והבריאותי השברירי, הצוותים שלנו משמשים כעוגן עבור ילדינו. הורים יקרים, הילדים שלכם נמצאים בידיים הכי טובות שיש. אני רוצה לאחל לילדים שלנו שנה טובה ומוצלחת''.