שדות נגב מוקירה את משרתי המילואים

מעלים על נס את משרתי המילואים בשדות נגב, לאות הערכה על פועלם ומסירותם למען המדינה גם בחייהם האזרחיים. בין המילואימניקים, תושב זמרת בן 67


לרגל יום המילואים הארצי שחל בשבוע שעבר, יצאה המועצה בשדות נגב בהובלת מרכז צעירים שבמתנ''ס בקמפיין פרסום בשלטי חוצות וברשתות החברתיות במטרה להוקיר ולהעריך את התנדבותם של תושבי המועצה בשירות המילואים. כל המילואימניקים שהיו מעוניינים בכך, הגיעו לצילומי תדמית בסטודיו של הצלם אמנון ארד ביישוב מעגלים, ובמהלך השבוע יקבלו שי מטעם המועצה.

בכל יום פורסמו תמונותיהם של משרתי המילואים, בצירוף מידע על מקום שירותם ופרטיהם האישיים. המילואימניקים, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים. בין המילואימניקים, ניסים מוגרבי, בין ה-67 מזמרת אשר ממשיך לשרת בגאווה את המדינה מדי שנה.

יום ההוקרה למערך המילואים אשר עבר בחקיקה בכנסת, מצוין מדי שנה, ביום י"ח באייר או במועד סמוך לו כפי שמורה ועדת השרים לעניין מערך המילואים. זאת, כאות הערכה ממלכתי למשרתים העוזבים את הבית והשגרה בהתראה קצרה, ומתגייסים שוב לשירות המדינה.

ראש המועצה תמיר עידאן: "משרתי המילואים הם סמל לאחריות ממלכתית, למסירות אין קץ למען עם ישראל וארץ ישראל ומהווים הון אנושי עצום גם בחייהם האזרחיים. הם מהווים דוגמא בכל בית בישראל לתכונות הבסיסיות והחשובות לנו ביותר כעם: ציונות, אחריות חברתית ורוח התנדבות. את הדרך הזו, רואים הדורות הבאים אחריהם, ובה הם צועדים לשירות הסדיר ולאחריו לשירות המילואים הפעיל. אני רוצה להודות באופן אישי לכל משרתי המילואים בכלל ולמשרתי המילואים במועצה בפרט, אנחנו גאים בכם".